„Otvorena vrata“ na Građevinskom fakultetu u Beogradu

Budući maturanti već počeli da razmišljaju o svojoj novoj adresi, pa su iskoristili i posetili Građevinski fakultet-geodetski i ostale odseke i upoznali se sa životom studenata. Kroz priču sa bivšim đakom Geodetske škole Nenadom Bodićem, a sada zaposlenim na fakultetu, učenici su imali priliku da iz prve ruke čuju i osete duh brucoškog života-muke i lepote studiranja. Do konačne odluke je ostalo još malo vremena, ali svi se slažu u jednom, da je svaka nova informacija o budućem pozivu  veoma značajna u bilo koje vreme!

20170325_123740

Svi zainteresovani mogli su bliže da se upoznaju sa načinom školovanja na Građevinskom fakultetu u Beogradu, procedurom oko konkurisanja, pojedinostima prijemnog ispita, procesom selekcije kandidata, kao i da vide uslove učenje i rada na fakultetu.

20170325_114851-2