Dualno obrazovanje u službi zapošljavanja mladih

Profesorke Neda Sofronić i Marija Matejić posetile  su na konferenciju „Dualno obrazovanje u službi zapošljavanja mladih“ koju su organizovale Pravno poslovna škola iz Niša i Srednja škola „Branislav Nušić “ iz Sokobanje . Konferencija je održana u hotelu Moravica i hotelu Zdravljak u periodu od 18.05- 19.05.2018.godine . Uporedo sa konferencijom održana je i Druga međunarodna manifestacija pod nazivom “ Međunarodni dani učeničkog preduzetništva- Sokobanja 2018″ . Na konferenciji su učestvovali : Prof.dr.Diter Ijler , autor studije izvodljivosti „Dualno obrazovanje u Srbiji“ , Gojko Banović – rukovodilac Centra za stručno za stručno obrazovanje i obrazovanje odraslih“ , Aleksandar Milićević -PKS , Dr. Miloš Todorovič i Dr Maja Đukić profesori Ekonomskog fakulteta u Nišu .