Sajam i forum voda 2018

Geografska sekcija Geodetske tehničke škole nastavila je rad i u školskoj 2018/2019. godini.  Na poziv Udruženja za tehnologiju vode i sanitarno inženjerstvo posetili smo deseti međunarodni Sajam i forum voda 2018.

Učenici Stefan Kostić, Milica Jeftić, Ivana Bašić i Katarina Jokanović sa profesorkom Dušicom Ivandić su imali prilike da se bolje upoznaju sa problemima i rešenjima programa za jačanje vodnog sektora. Posebna pažnja je bila poklonjena prečišćavanju otpadnih voda u regionu. Prezentovana su nam iskustva i rezultati iz Budimpešte, Segedina i Temišvara .
                                                                                                                                                                                                                                                                                              Dušica Ivandić, rukovodilac sekcije