U Muzeju nauke i tehnike

Učenici Geodetske tehničke škole , 14.12.2018.godine u pratnji profesora Gorana Stojkovića i Marka Stankovića posetili su Muzej nauke i tehnike .
Vodič i predavač, gospođa Olivera Ćosović,  je  o sadržajima izložbe „150 godina Saveza inženjera i tehničara Srbije – od Tehničarske družine do savremenog Udruženja“  zanimljivo izložila i objasnila istorijski razvitak i značaj veoma opširne, kompleksne, važne i zanimljive teme.
Takođe, zaposleni u Muzeju su omogućili da se đaci bliže upoznaju sa istorijom inženjerskih struka kroz video prezentaciju i naravno kroz odlično izložene i opisane predmete postavke.
Prostor i ambijent Muzeja je dodatno doprineo doživljaju i razumevanju razvitka raznih inženjerskih struka u Srbiji kroz odlične muzejske zbirke predmeta, instrumenta, alata, računara, vozila i dokumenata od značaja.
Ovim putem se još jednom zahvaljujemo domaćinima na gostoprimstvu, toplom prijemu i profesionalizmu.