„Od oblačka u stripu do priče i junaka“

Prenosimo utiske saradnje koja je ostvarena na obostrano zadovoljstvo:

„Radionicu u Geodetskoj školi u vrlo prijatnom ambijentu biblioteke škole smestili smo najpre u strip, pronašli lirske subjekte i nanovo ih smestili u priču. Zanimljivo je bilo putovanje kroz strip različitih izdavača i različitih crtača. Tekst u oblačiću i crtež poslužili su polaznicima kao okosnica za priču koja je nastajala do kraja radionice…
Hvala domaćinima na prijatnom dočeku, polaznicima koji su uprkos teškom danu uz kome su izgubili jednog druga, kišnom popodnevu i jsenjoj atmosferi došli na radionicu da drugačije oboje dan, poštujući druge polaznike, voditelja radionice i napore da se stvara i radi uprkos svemu.

Sledeća radionica je zakazana za 10. decembar 2019. godine u 18 časova u biblioteci „Moma Dimić“ u Mirijevu.“

Voditelj radionica Radica Smiljković

Provera da niste robot * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.