ЋИР |LAT

Raspored dopunske nastave


Ime

i

prezime

nastavnika

Raspored A

(prvi i treći razred kada su pre podne)

dan, vreme i učionica

Raspored B

(drugi i četvrti razred kada su pre podne)

dan vreme i učionica

Milena Veselinović Sreda             12,20-13,10 14,00-14,45, uč.     10
Janjić Darko Poned.-utor. 07,00-08,00
Snežana Pandurović Četvrtak       14,00-14,45 Četvrtak    12,20-13,05 uč.
Verhovšek Tatjana Urorak          8,00-  I god. Petak          8,00- II god.
Ljilja Matejić
Lazarević Slobodanka
Petrović Vesna Sreda            14,00-14,45 Sreda          13,05-14,00
Janjetović Ljiljana Utorak     14,00-14,45 uč.10 Ponedeljak  19,10-19,55 uč.6
Vidulović Milica
Katić Katarina Sreda       13,10-13,55 Sreda     14,00-14,45
Ristić Milan Četvrtak 14,00-14,45 sala Četvrtak 14,00-14,45
Milica Gavrilović Utorak     19,00-19,55 uč.13 Četvrta 14,00-14,45 uč.13
Ivandić Dušica Četvrtak    7,30-8,00 Ponedeljak 7,30-8,00
Rada Dragičević Ponedeljak  7,15-7,55 Četvrtak  13,10-13,55
Olivera Trbović Četvrtak 14,00
Aleksandar Radović
Vukojević Blaženka Petak    15,40-16,25 Petak  10,45-11,25
Ćujić Ljiljana
Suzana Erdeši
Biljana Veselinović
Amira Petrović Sreda     10,30-11,30 Petak   15,30-16,30
Obradović Vuk Ponedeljak  10,25-10,25 Četvrtak  11,30-12,15
Lojanica Olivera Ponedaljak 14,00-14,45 Utorak      07,15-8,00
Vlado Borjanić
Goran Stojković Ponedeljak  09,05 ut.
Marijana Milošević Utorak  14,00-14,45 uč.10 Sreda  13,10-13,55 uč.15
Juras Ninoslav
Nikola Đolović
Svetlana Davidović
Marija Matejić Sreda četvrtak  7,15-8,00
Čotra Milorad
Miloš Stevanić Četvrtak 13,00-13,55 Četvrtak 13,10-13,55
Trifunović Željko
Ivana Marković Četvrtak 14,00 Četvrtak 14,00
Nikolina Vlatković Sreda 13,00   uč.4 Sreda 14,00 uč.4
Jasna Stošić
Marko Stanković Petak 14,00-14,45 Petak 13,10-14,00
Mila Tanasković
Milić Zorica Utorak 17,30
Bosiočić Stanislava Ponedelj.19,10-19,55 uc.14 ponedeljak 14,00-14,45 uč.14
Tamara Ivković
Vladimir Ljubičić Utorak četvrtak  7,15
Petak Marija Đurović Petak 14,00 uč.10 Četvrtak 19,00 uč.10
Mira Vidulović
Dragana Trnavac Ponedeljak  14,00-14,45
Jagoda Petrović Ukaj
Miloš Stevanić
Violeta Đurđević Sreda 14,00 slob.uč. Četvrtak 13,10 slob.učion.
Jelena Vukotić
Vuk Milinović
Sonja Spasojević Četvrtak 13,00-13,55 uč.16 Utorak 14,00 uč. 16