ЋИР |LAT

Raspored otvorenih vrata


Ime

i

prezime

nastavnika

Raspored A

(prvi i treći razred pre podne)

dan, vreme i učionica

Raspored B

(drugi i četvrti razred pre podne)

dan, vreme i učionica

Milena Veselinović Sreda           12,15-13,10 Ponrdeljak 11,30-12,15
Janjić Darko                       1 4,00-20,00 Sreda           08,00-14,00
Snežana Pandurović Petak           13,00-14,00 Sreda           15,00-16,00
Verhovšek Tatjana Utorak         10,30-11,30 Petak           10,30-11,30
Ljilja Matejić Ponedeljak   17,30-18,20 Ponedeljak  12,20-13,10
Lazarević Slobodanka
Petrović Vesna
Janjetović Ljiljana Ponedeljak  10,30-11.30 Ponedeljak   15,45-16,30
Vidulović Milica Četvrtak      13,05-14,00 Utorak           18,30-20,00
Katić Katarina Ponedeljak   17,30-18,15 Ponedeljak    18,30-14,45
Ristić Milan Utorak          9,40-10,25 Sreda              18,20-19.05
Milica Gavrilović Sreda            14,50-15,35 Ponedeljak     9,40-10,25
Ivandić Dušica Sreda            10,30-17,30 Sreda              9,30-10,30
Rada Dragičević Sreda            09,40-10,30 Sreda             17,30-18,15
Olivera Trbović Petak            19,00
Aleksandar Radović
Vukojević Blaženka Petak             19,00 Utorak            13,00
Ćujić Ljiljana
Suzana Erdeši Ponedeljak    14,00-14,45 Ponedeljak     10,45-11,25
Biljana Veselinović
Amira Petrović
Obradović Vuk
Lojanica Olivera Ponedeljak    18,15-19,00 Ponedeljak     14,45-15,30
Pantić Gordana Petak             16,25-16,45 Petak               12,20-13,05
Goran Stojković Sreda              18,15
Marijana Milošević Utorak          15,40-16,25 Petak              13,10-13,55
Juras Ninoslav Utor.četvr. 14,00-15,00 Četvrtak        13,00-14,00
Nikola Đolović Četvrtak      16,45-17,30 Četvrtak        10,45-11,35
Svetlana Davidović Četvrtak      10,30-11,30 Četvrtak        16,30-19,00
Marija Matejić Utorak          14,00-16,25 Petak              11,30-14,00
Čotra Milorad Četvrtak      11,30-12,30 Četvrtak        14,35-15,45
Miloš Stevanić
Trifunović Željko Četvrtak      16,45-17,25 Četvrtak       10,45-11,25
Ivana Marković Četvrtak      12,20-13,05 Četvrtak       17,30-18,15
Nikolina Vlatković Četvrtak      16,45-17,25 Petak              08,50-9,35
Jelena Životić Ponedeljak   12,20-13,05 Ponedeljak   12,20-13,05
Marko Stanković Ponedeljak   8,50-9,35 Petak             18,20-19,05
Mila Tanasković Utorak         10,00 Utorak          16,30-17,00
Milić Zorica Četvrtak     14,00
Bosiočić Stanislava Ponrdeljak  18,20-19,05 Utorak          11,30-12,15
Tamara Rilak
Vladimir Ljubičić Ponedeljak   10,25-10,45 Ponedeljak    14,00-15,45
Marija Đurović Petak             11,30 Ponedeljak    17,30
Mira Vidulović
Dragana Trnavac Četvrtak       16,45-17,25 Četvrtak         09,40-10,25
Jagoda Petrović Ukaj
Miloš Stevanić
Violeta Đurđević
Jelena Vukotić
Vuk Milinović Sreda             18,00-900 Petak            14,00-15.00
Sonja Spasojević Utorak           9,30-10,30 Utorak          17,30-18,30