Донација поводом стогодишњице Геодетске техничке школе

Наша школа реализује бројне активности којима се припрема за обележавање значајног јубилеја:  прославе стогодишњице Геодетске техничке школе.

Ниједну   активност није могуће спровести  без помоћи пријатеља школе, па је у то име предузеће ГЕОНЕТ ИНЖЕЊЕРИНГ ДОО БЕОГРАД обрадовало школу веома вредном донацијом.

Василије Ђурић, бивши ученик школе, а садашњи власник ГЕОНЕТ ИНЖЕЊЕРИНГ предузећа, заједно са својим сарадницима, посетио нас је данас и уручио значајан поклон који ће користити садашњим  и будућим ученицима.

Школа је добила два нова инструмента, два нова аутоматска нивелира  марке TOPCON, али  и софтверски  програм – пакет Pythagoras CAD+GIS.

Укупна вредност донираних инструмената износи око 200.000, 00 динара, али се овим путем захваљујемо и на новчаној донацији. Са великим задовољством се радујемо будућој сарадњи.

Ово је важан гест који нам омогућава да достојно обележимо прославу јубилеја кроз низ различитих активности које укључују и обнову технолошких ресурса школе.