Обавештење о почетку школске 2022/2023. године

авг 29, 2022
Драги ученици,
Обавештавамо Вас да ће нова школска 2022/2023. година почети 1. септембра по следећем распореду смена и сатници: преподневна смена (ПРВИ и ТРЕЋИ разред) почиње у 08. 00, а поподневна смена у 14.00 часова.
Распоред часова добићете од Ваших разредних старешина.
Од 1.09.2022.г. настављамо по моделу непосредног остваривања образовно-васпитног рада, у складу са законом.
У прилозима на сајту можете пронаћи Препоручене мере превенције КОВИД-19 у школама и установама ученичког и студентског стандарда.
Ученици  првог разреда треба да дођу 1. септембра у 07.30  у школско двориште.
Вама, нашим будућим првацима, ће се  поздравом прво обратити директорке школе Снежана Пандуровић Алексић. Одмах након добродошлице, одељењске старешине ће прозвати ученике у своја одељења и увести у школу. Тада ћете упознати своје разредне старешине, добити информације о правилима која су важна за функционисање наставног процеса и упознати се са кабинетима и просторијама за рад и учење.
Такође, тада ћете добити информацију о термину првог родитељског састанка.
Ово је важан тренутак у Вашем животу, па Вам желимо много среће на путу  да постигнете најбоље резултате.  Геодетска техничка школа ће Вас на том путу пратити и подржавати, уз свесрдну помоћ.
Желимо Вам да будете здрави, срећни и успешни, да  чувате своје и туђе здравље, да заједно растемо и развијамо се.
Срећно!