Посета Високој грађевинско-геодетској школи у Београду

Геодетска техничка школа редовно за наше матуранте организује посете институцијама које школују будуће геодетске инжењере, па су тако 21. фебруара  2024. године, ученици четвртог разреда Геодетске техничке школе били  гости геодетског пододсека Високе грађевинско-геодетске школе из Београда, која ради у оквиру Академије техничко – уметничких струковних студија у Београду.

Пред ученике четвртог разреда наше школе поставља се питање шта даље, како одабрати прави пут у наставку свога школовања, да ли наставити своје усавршавање у геодезији или не? У свему им могогу помоћи њихови наставници, а директна усмерења добилу су из прве руке, на Високој  грађевинско-геодетској  школи.

Захваљујемо се на гостопримству Високој грађевинско-геодетској школи, а нашим матурантима који се реше да наставе своје школовање  желимо пуно успеха.