Упис ученика у први разред школске 2024/2025. године

Родитељи, односно други законски заступници кандидата који су распоређени у Геодетску техничку школу, пријаву за упис могу поднети:
• на Порталу mojasrednjaskola.gov.rs.  електронским путем; (изузетно, уколико потврду о обављеном лекарском прегледу није могуће прибавити електронским путем, кандидат доставља лекарско уверење непосредно у школи);
• доласком у школу 2. и 3. јула од 08:00 до 15:00 часова (учионице 4. и 5).
 Геодетска техничка школа врши упис ученика првог разреда, по списку Министарства просвете.

ПОТРЕБНА ДОКУМЕНТА ЗА УПИС

• пријава за упис;
• оригинално уверење о положеном завршном испиту;
• оригинално сведочанство о завршеном основном образовању и васпитању; (сведочанства три последња разреда);
• лекарско уверење о испуњавању здравствених услова у зависности од образовног профила.

Важно обавештење за родитеље ученика који желе да конкуришу за упис у домове ученика:

Пре него предате оригинална документа за упис у први разред Геодетске техничке школе, проверите да ли сте обезбедили оверене фотокопије докумената за дом. Уколико нисте начинили препис оригиналних докумената, учините то код јавних бележника/нотара.
Честитамо свим успешно уписаним будућим ученицима.
Добро дошли у Геодетску техничку школу!