Завршен традиционални фото- конкурс Геодетске техничке школе ,,Прича са праксе“ за 2023/ 2024. школску годину

Објављено од стране Амира Петровић
јун 13, 2024
Tрадиционални годишњи наградни фото-конкурс ,, Прича са праксе“  је ове године четврти пут окупио ученике  првог, другог и трећег разреда наше школе. Своје фотографије су ученици направили током обављања школске геодетске праксе.
Пристигао је велики број  радова, што нас веома радује.
Фото-приче су биле бројне, занимљиве и разноврсне. Велико је задовољство сазнање да међу будућим геометрима има тако много креативних и талентованих фотографа.

Од мноштва фотографија које су приказале разноликост геодетског посла и доживљаје наших ученика са праксе, одабрали смо пет фотографија које ће бити награђене.

Жири у саставу: наставница Тамара Ивковић (председник жирија), наставница Гордана Пантић и стручни сарадник- библиотекар  Амира Петровић није имао лак задатак да у мноштву такмичарских  фотографија одабере најзанимљивије.
Ипак, победници се морају именовати, али и наградити.
За овогодишње победнике проглашавамо следеће ученике:

1.   место: Ђорђе Ћирковић, II- 3

2.   место:   Никола Мјеримачка,  II- 5
3.   место:   Седларевић Алекса и Лазар Павловић,  III- 3
4.   место:   Илија Златковић,  II- 1
5.   место:   Јелена Живановић, III- 2

Захваљујемо се нашим вредним и креативним ученицима који су у великом броју слали своје фотографије, од којих су многе испричале праве мале геометарске приче, а најбољим честитамо!